Szanowni Państwo!
Informujemy, że z dniem 12 października 2015r spółka TAURO-SERVICE połączyła się z firmą BKF Warszawa Wojciech Krzemieniewski. Szczegóły znajdą Państwo w załączniku:
[pobierz plik]
Zamknij

Witamy w Tauro-Service,

Na rynku istniejemy od 2004 roku. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie. Założycielami i jednocześnie właścicielami firmy są Albert i Elżbieta Mateńko.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych środków higieny wiodących branżowych producentów dla rynku instytucjonalnego.

Od początku działalności naszym celem było dostarczanie klientom kompleksowej obsługi w postaci produktów, technologii i serwisu spełniających najwyższe wymagania.

Oferowany asortyment produktów obejmuje: chemiczne środki czystości, profesjonalne papiery toaletowe, ręczniki i czyściwa papierowe, środki piorące, środki dezynfekujące, podajniki i urządzenia dozujące, sprzęt i akcesoria do utrzymania czystości powierzchni, odświeżacze powietrza oraz profesjonalne maszyny czyszczące (zmywarki, odkurzacze, szorowarki, zamiatarki, maszyny piorące i sprzątające).

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów do oferty dołączyliśmy również produkty dla rynku HORECA, m.in. świece, serwetki, opakowania jednorazowe, folie spożywcze i aluminiowe.

Nasze doświadczenie i indywidualne podejście  pozwala skierować naszą ofertę dla szerokiego rynku odbiorców instytucjonalnych, m.in.:

  • Firm i Instytucji Medycznych,
  • Hoteli i Restauracji,
  • Firm Sprzątających
  • Zakładów Przemysłowych
  • Jednostek Administracji Budżetowej

Dla Państwa wygody stworzyliśmy sklep internetowy www.tauro-service.pl, który umożliwia jeszcze szybsze i łatwiejsze zapoznanie się z naszą ofertą, zapoznanie się z bieżącymi promocjami oraz złożenie zamówienia drogą elektroniczną.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji wymagającej wyjaśnienia. Doradzamy i pomagamy we wszelkich pojawiających się wątpliwościach związanych z higieną.

Zapraszamy do współpracy!

 


2004-2020 Tauro-Service s.c. ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa | Polityka Plikow Cookies